043 | NEJEDLÝ Otakar:
SILNICE K BARRANDOVUOlej na plátně, 75 x 130 cm, rámováno, datace 1930, signováno vpravo dole Ot. Nejedlý.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.dosažená cena: 180 000 CZK
042 | NEJEDLÝ Otakar:
HRAD FRÝDŠTEJN V ZASNĚŽENÉ KRAJINĚOlej na sololitové desce, 35 x 50 cm, rámováno, datace - 20. - 30. léta 20. století, signováno vpravo dole Ot. Nejedlý.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.dosažená cena: 44 000 CZK
041 | NEJEDLÝ Otakar:
CESTAOlej na překližce, 52,5 x 72,5 cm, rámováno, datace 1919, signováno vlevo dole Ot. Nejedlý 1919, zezadu na rámu opatřeno štítkem s číslem 705 Prag 34 – Praha.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.dosažená cena: 130 000 CZK