104 | NEPRAKTA Jiří Winter:
POPELKAKombinovaná technika na papíře, 33,5 x 25,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo nahoře Neprakta.
dosažená cena: 16 000 CZK
Kombinovaná technika na papíře, 33,5 x 25,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo nahoře Neprakta.
dosažená cena: 16 000 CZK