004 | NOVOPACKÝ Jan:
ROZJÍMÁNÍTuš na papíře, 29,5 x 41 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, značeno vpravo dole NKY.
dosažená cena: 2 000 CZK
003 | NOVOPACKÝ Jan:
SKÁLYOlej na překližce, 61,5 x 50,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jan Nowopacký.
Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 5. 4. - 27. 5., Praha, 2012.
Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 5. 4. - 27. 5., Praha, 2012, kat. č. 98.dosažená cena: 200 000 CZK