019 | PANUŠKA Jaroslav:
KRAJINA S KOČOVNÍKYOlej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, signováno vlevo dole PANUŠKA -.
dosažená cena: 50 000 CZK
020 | PANUŠKA Jaroslav:
KRAJINAOlej na kartonu, 42 x 54 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole PANUŠKA-.