058 | PLAČEK Jan Bedřich:
SKUPINA BĚŽCŮOlej na lepence, 53,5 x 75 cm, rámováno, signováno vpravo dole Plaček, zezadu na blindrámu opatřeno autorským štítkem, zezadu na lepence opatřeno číslem 13-3590.
dosažená cena: 9 000 CZK
Olej na lepence, 53,5 x 75 cm, rámováno, signováno vpravo dole Plaček, zezadu na blindrámu opatřeno autorským štítkem, zezadu na lepence opatřeno číslem 13-3590.
dosažená cena: 9 000 CZK