083 | PROCHÁZKA Josef:
PODZIMNÍ KRAJINAOlej na plátně, 57 x 94 cm, rámováno, datace 1938, signováno vlevo dole Jos Procházka 38.
dosažená cena: 54 000 CZK
Olej na plátně, 57 x 94 cm, rámováno, datace 1938, signováno vlevo dole Jos Procházka 38.
dosažená cena: 54 000 CZK