054 | ROLÍN Viktor:
KRAJINA S JEZDCIOlej na překližce, 50 x 75 cm, rámováno, signováno vpravo dole V. Rolín.
dosažená cena: 18 000 CZK
Olej na překližce, 50 x 75 cm, rámováno, signováno vpravo dole V. Rolín.
dosažená cena: 18 000 CZK