007 | SCHWAIGER Hanuš Jan:
HOLANDSKÝ RYBÁŘOlej na dřevěné desce, 24 x 19 cm, rámováno, datace – okolo 1888, značeno vpravo dole S, zezadu opatřeno štítkem s přípisem s určením.
Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 5. 4. - 27. 5., Praha, 2012.
Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 5. 4. - 27. 5., Praha, 2012, s. 87.dosažená cena: 52 000 CZK