064 | SEDLÁČEK Vojtěch:
ZA BOUŘKOVÉHO POČASÍTempera na kartonu, 38 x 57 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1958, signováno vlevo dole VojtSedláček 58.
dosažená cena: 9 000 CZK
Tempera na kartonu, 38 x 57 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1958, signováno vlevo dole VojtSedláček 58.
dosažená cena: 9 000 CZK