116 | SLÁDEK Antonín:
THE MISS AX 17Olej na plátně, 58 x 74 cm, rámováno, datace 2003, signováno vpravo dole SLÁDEK 2003, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením.
Olej na plátně, 58 x 74 cm, rámováno, datace 2003, signováno vpravo dole SLÁDEK 2003, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením.