069 | SVOLINSKÝ Karel:
HLAVA ŽENYBarevná litografie na papíře, 22 x 20,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole K. Svolinský.
dosažená cena: 500 CZK
Barevná litografie na papíře, 22 x 20,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole K. Svolinský.
dosažená cena: 500 CZK