082 | VRBOVÁ-ŠTEFKOVÁ Miroslava:
BALETKYOlej na lepence, 42 x 32,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole M. Vrbová.
dosažená cena: 9 000 CZK
Olej na lepence, 42 x 32,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole M. Vrbová.
dosažená cena: 9 000 CZK