109 | ŠERÝCH Jaroslav:
BEZ NÁZVUBarevná litografie, 455 x 380 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole J. Šerých.
dosažená cena: 2 000 CZK
108 | ŠERÝCH Jaroslav:
IKAROSBarevná litografie, 455 x 290 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole J. Šerých.
dosažená cena: 2 000 CZK