056 | LESNÍ TŮŇ

    KONÍČEK Oldřich (1886 Kutná Hora - 1932 Žehuň u Poděbrad)

    Olej na plátně, 56 x 66 cm, rámováno, datace 1921, signováno vpravo dole Old. Koníček 1921.

    • dosažená cena: 12 000 CZK