NEJEDLÝ Otakar: HAMADURA A KULI
Olej na kartonu, 65 x 74,5 cm, rámováno, datace 1911, signováno vpravo dole Ot. Nejedlý.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Jaromíra Zeminy.
Provenience:
Ze sbírky herce Františka Havla
- vyvolávací cena: na vyžádání
Provenience: