NEJEDLÝ Otakar: HAMADURA A KULI

    Olej na kartonu, 65 x 74,5 cm, rámováno, datace 1911, signováno vpravo dole Ot. Nejedlý.

    Opatřeno odborným posudkem PhDr. Jaromíra Zeminy.

    Provenience:

    Ze sbírky herce Františka Havla

    • vyvolávací cena: na vyžádání