112 | LESNÍ TŮŇ

    PANUŠKA Jaroslav (1872 Hořovice - 1958 Kochánov)

    Akvarel na papíře, 12,5 x 17 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace – 40. léta 20. st., signováno vpravo dole J. Panuška.
    Posoudil a pravost potrvdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.

    • dosažená cena: 18 000 CZK