085 | HLAVA

    PAUR Jaroslav (1918 Kladno - 1987 Praha)

    Olej na kartonu, 35 x 25 cm, rámováno, datace 1944, signováno vpravo dole J Paur 44.

    • dosažená cena: 37 000 CZK