017 | OTLOUKÁNÍ PÍŠŤALEK

    RADA Vlastimil (1895 České Budějovice - 1962 Praha)

    Olej na kartonu, 35 x 52 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1956, signováno vpravo dole Vlast. Rada 56.

    • dosažená cena: 18 000 CZK