•

ŠALANDA Robert: ČERVENÁ VĚC II.

Akryl na plátně, 100 x 70 cm, rámováno, datace 2014, signováno zezadu na plátně ŠALANDA 2014.

  • vyvolávací cena: 55 000 CZK