•

TICHÝ František: INDIČTÍ EKVILIBRISTÉ

Lept na papíře, 350 x 430 mm, rámováno, pod sklem, datace 1942, signováno dole uprostřed Tichý 42.

František Dvořák, František Tichý, Grafické dílo, Praha, 1961.

  • vyvolávací cena: 18 000 CZK