TICHÝ František: INDIČTÍ EKVILIBRISTÉ
Lept na papíře, 350 x 430 mm, rámováno, pod sklem, datace 1942, signováno dole uprostřed Tichý 42.
František Dvořák, František Tichý, Grafické dílo, Praha, 1961.
- vyvolávací cena: 18 000 CZK