073 | DĚVČICA S KUBAŇKOU V KROJI STAROMĚSTSKO-JAROŠOVSKÉM

    UPRKA Joža (1861 Kněždub na Moravě - 1940 Hroznová Lhota)

    Olej na plátně, 40 x 70 cm, rámováno, datace – po r. 1910, signováno vlevo dole JU.
    Konzultováno se Slováckým muzeem v Uherském Hradišti.

    • 200 000 CZK - 260 000 CZK