• PORTRÉT PAŘÍŽANKY

120 | PORTRÉT PAŘÍŽANKY

VERIS ZAMAZAL Jaroslav (1900 Vsetín - 1983 Praha)

Olej na lepence, 65 x 48 cm, rámováno, datace – 20. léta 20. st., signováno vpravo dole Veris Paris.

  • dosažená cena: 28 000 CZK