018 | ULICE VE MĚSTĚ

    WEINER - KRÁĽ Imro (Emerich) (1901 Považská Bystrica - 1978 Bratislava)

    Olej na kartonu, 18,6 x 24,8 cm, rámováno, datace – okolo r. 1955, signováno vpravo dole I.Weiner-Kráľ.
    Opatřeno znaleckým posudkem PhDr. Dagmar Srnenské, PhD.

    • dosažená cena: 60 000 CZK