Olej na plátně, 79 x 100 cm, rámováno, datace – okolo r. 1920, signováno vpravo dole O Číla. Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař. Vystaveno a publikováno: Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2011, str. 48, zezadu výstavní štítek a razítko.