Příjem do aukce
Nabídněte nám kvalitní umělecká díla, obrazy a starožitnosti do našich exkluzivních aukcí. Náš tým odborníků a předních historiků umění profesionálně posoudí a připraví Vaše umělecká díla k úspěšnému aukčnímu či privátnímu prodeji. Zajišťujeme také bezplatnou odbornou konzultaci a znalecké posudky. Jsme připraveni udělat maximum pro Vaši spokojenost a těšíme se na Vaše nabídky.
Nabídněte do aukce
Vyplňte prosím tento formulář a připojte fotografie. Naši pracovníci Vás budou kontaktovat a domluví následující postup.
Můžete přiložit vyobrazení či další popis předmětu (nahrávat lze soubory typů jpg, pdf, txt, doc, docx, rtf o maximální velikosti 10MB)
Aukční rekordy
ŠTYRSKÝ Jindřich
KOMINÍK A SNĚHULÁK
Olej na plátně, 70,5 x 50,5 cm, rámováno, datace 1925, signováno vlevo dole Štyrský 25, zezadu opatřeno výstavním štítkem a razítkem.
vydraženo za: 23 600 000 CZK
ŠTYRSKÝ Jindřich
KOMINÍK A SNĚHULÁK
vydraženo za: 23 600 000 CZK
ŠTYRSKÝ Jindřich
KOMINÍK A SNĚHULÁK
vydraženo za: 23 600 000 CZK
ŠTYRSKÝ Jindřich
KOMINÍK A SNĚHULÁK
vydraženo za: 23 600 000 CZK
GRYGAR Milan
BEZ NÁZVU
Akryl na plátně, 150 x 150 cm, rámováno, datace 1987, signováno zezadu Milan Grygar 1987.
vydraženo za: 1 550 000 CZK
ZRZAVÝ Jan
BRETAŇSKÁ KRAJINA
Olej na plátně, 48 x 63 cm, rámováno, datace 1928, signováno vpravo dole Jan Zrzavý 1928, zezadu opatřeno výstavními štítky.
vydraženo za: 5 828 000 CZK
PRUCHA Jindřich
CHALUPA S KVETOUCÍMI STROMY
Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 67 x 80 cm, rámováno, datace 1914, signováno vlevo dole Prucha.
vydraženo za: 1 922 000 CZK
SCHIKANEDER Jakub
TICHÉ MOŘE
Olej na plátně, 93,5 x 129 cm, rámováno, signováno vpravo dole Schikaneder.
vydraženo za: 7 560 000 CZK
EPOS 257
3080 TRANSAKCÍ
Ojedinělou položkou v aukčním katalogu je umělecké dílo etablovaného představitele mladé generace vystupujícího výhradně pod pseudonymem Epos 257.
vydraženo za: 1 320 000 CZK
LEBEDA Otakar
MALÝ DUBOVEC
Olej na plátně, 81 x 121 cm, rámováno, rentoilováno, zezadu opatřeno výstavními štítky a razítky.
vydraženo za: 4 320 000 CZK
BENEŠ Vincenc
PODOBIZNA MALÍŘE PROŠKOVCE
Olej na plátně, 91,5 x 79 cm, rámováno, datace 1908, zezadu opatřeno přípisem s určením.
vydraženo za: 1 980 000 CZK
TOYEN
PŮVOD PRAVDY
Olej na plátně, 66 x 45 cm, rámováno, datace 1952, signováno uprostřed Toyen 52, zezadu opatřeno pozůstalostním razítkem.
vydraženo za: 9 120 000 CZK
MEDEK Mikuláš
PTAPČCI
Olej a emajl na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, signováno zezadu Mikuláš Medek spolu s přípisem s určením.
vydraženo za: 2 760 000 CZK
ŠTYRSKÝ Jindřich
UTONULÁ
Olej na plátně, 60 x 73 cm, rámováno, datace 1927, signováno vpravo dole Styrsky 1927.
vydraženo za: 24 300 000 CZK
RADIMSKÝ Václav
CHLADNÝ LES V PLNÉM SLUNEČNÍM SVITU
Olej na plátně, 140 x 200 cm, datace – 1900, signováno vlevo dole V Radimský, zezadu opatřeno výstavním štítkem a razítkem.
vydraženo za: 10 800 000 CZK
TOYEN
VODA SAMOTY
Olej na plátně, 116 x 73 cm, rámováno, datace 1955, signováno vpravo dole Toyen 55.
vydraženo za: 21 000 000 CZK
DÍAZ Federico
LACRIMAU
Zlato 999/000 a slitina duralu, 80 x 45 x 45 cm, datace – 2010, autorská plastika 3/3.
vydraženo za: 6 500 000 CZK
BAUCH Jan
SNOVÁ KRAJINA
Olej na plátně, 81 x 100 cm, rámováno, datace 1932, signováno vlevo nahoře J. Bauch.
vydraženo za: 4 340 000 CZK
ŠPÁLA Václav
SKÁLY U TUNELŮ
Olej na plátně, 65 x 82 cm, rámováno, datace 1931, signováno vlevo dole V. Špála 31, zezadu opatřeno výstavními štítky a razítky, zezadu opatřeno číslem soupisu 608, zezadu na slepém rámu: C.M.62.
vydraženo za: 4 960 000 CZK
ŠTYRSKÝ Jindřich
KOMINÍK A SNĚHULÁK
vydraženo za: 23 600 000 CZK
ŠPÁLA Václav
IDYLA (DÍVKY, KOUPÁNÍ)
Olej na lepence, 37 x 63 cm, rámováno, datace 1910, signováno vlevo dole V. Špála 10, zezadu opatřeno výstavním štítkem.
vydraženo za: 4 970 000 CZK
JUSTITZ Alfred
DVĚ ŽENY PŘED ZRCADLEM
Olej na plátně, 81 x 65 cm, rámováno, datace 1923, signováno vpravco nahoře A. Justitz 23, zezadu opatřeno výstavním razítkem Vystaveno v S.V.U. Mánes 1935.
vydraženo za: 4 906 000 CZK
FILLA Emil
POLOPOSTAVA ŽENY
Kombinovaná technika na papíře, 59,8 x 43,3 cm, rámováno, datace 1912, signováno vpravo nahoře Emil Filla 12.
vydraženo za: 9 936 000 CZK
PRUCHA Jindřich
JARNÍ KRAJINA
Olej na lepence, 63,5 x 74,5 cm, rámováno, pod sklem, datace – 1909, signováno vpravo dole Prucha.
vydraženo za: 3 230 000 CZK
SKLENÁŘ Zdeněk
ARCHAICKÝ ČÍNSKÝ ZNAK
Olej na plátně, 65,5 x 35 cm, rámováno, datace 1963, signováno vpravo nahoře SKLENÁŘ 63, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením a výstavními štítky.
vydraženo za: 2 856 000 CZK
LADA Josef
STAVĚNÍ SNĚHULÁKA
Kvaš, tužka na lepence, 36 x 55 cm, rámováno, pod sklem, datace 1942, signováno vlevo dole Honzíkovi Vokálkovi věnuje Jos. Lada 27. III. 1942.
vydraženo za: 1 428 000 CZK
PREISLER Jan
TŘI DÍVKY V LESE
Olej na plátně, 64 x 43 cm, rámováno, datace 1906, signováno vlevo dole JP.
vydraženo za: 8 073 000 CZK
LHOTÁK Kamil
PYRAMIDY
Olej na plátně, 38 x 125 cm, rámováno, datace 1946, signováno vpravo dole Kamil Lhoták 1946, číslo soupisu díla 726/10.
vydraženo za: 4 470 000 CZK
EBERL František Zdeněk
PARDÁLI (POISSES)
Olej na plátně, 116 x 90 cm, rámováno, datace kol. r. 1927, signováno vpravo dole F. Z. Eberl, zezadu opatřeno výstavními štítky a razítky Celního úřadu v Praze.
vydraženo za: 2 050 000 CZK
ČAPEK Josef
V ČERVNU (KRAJ)
Olej na plátně, 51 x 150 cm, rámováno, datace 1938, signováno vpravo dole Čapek 38, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením a výstavními štítky.
vydraženo za: 17 500 000 CZK
MEDEK Mikuláš
KVĚTINÁČE (SNÍDANĚ)
Olej na plátně, 109 x 56 cm, rámováno, datace - 1950, signováno vpravo dole Medek 9. V. 50.
vydraženo za: 10 060 000 CZK
WACHSMAN Alois
KOUPÁNÍ
Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 34 x 42,5 cm, rámováno, datace 1930, signováno vpravo dole Wachsman 30.
vydraženo za: 2 610 000 CZK
SLAVÍČEK Antonín
Z OKOLÍ OLDŘICHOVCE
Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 51,5 x 60,5 cm, rámováno, datace 1908, signováno vlevo dole A. Slavíček.
vydraženo za: 3 790 000 CZK
ŠTYRSKÝ Jindřich
DÉŠŤ
Olej na plátně, 48,5 x 60,5 cm, rámováno, datace 1927, signováno vpravo dole STYRSKY 1927.
vydraženo za: 15 500 000 CZK
ŠPÁLA Václav
NA PILE V DUBROVNÍKU
Olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, datováno 1909, signováno vpravo dole V Špála 09.
vydraženo za: 1 860 000 CZK
SCHIKANEDER Jakub
ZÁPAD SLUNCE NA VLTAVĚ
Olej na plátně, 60,5 x 89 cm, rámováno, datace 1910 - 1915, signováno vpravo dole J Schikaneder.
vydraženo za: 5 400 000 CZK
COUBINE OTAKAR
LEŽÍCÍ AKT
Olej na plátně, 74 x 92 cm, rámováno pod sklem, signováno vpravo dole Coubine.
vydraženo za: 3 000 000 CZK
LHOTÁK KAMIL
MÍR
Olej na plátně, 56,5 x 41,5 cm, rámováno, datováno 8. 10. 1940, signováno vpravo dole KL.
vydraženo za: 1 260 000 CZK
ZRZAVÝ Jan
ČERVENÁ BÁRKA
Malba temperou na plátně adjustovaném na masonitu, 34 x 46 cm, rámováno, datováno 1948, signováno vlevo dole Jan Zrzavý.
vydraženo za: 3 000 000 CZK
ŠAFAŘÍK JAN
DIVADLO SARAH BERNARDT
Olej na plátně, 81 x 130 cm, rámováno, signováno vpravo dole ŠAFAŘÍK J. PARIS.
vydraženo za: 2 220 000 CZK
BUKOVAC Vlaho
PANÍ KOPISTOVÁ SE SYNEM
Olej na plátně, 90 x 110 cm, rámováno, datace 1915, signováno vlevo dole Vlaho Bukovac, č. soupisu 947.
vydraženo za: 3 100 000 CZK
ZRZAVÝ Jan
NEDĚLE V CAMARET
Olej na plátně, 51 x 61 cm, rámováno, datováno 1930, signováno vlevo dole Zrzavý 30.
vydraženo za: 9 700 000 CZK
FOLTÝN František
COMPOSITION
Olej na plátně, 92 x 65 cm, rámováno, datace kol. r. 1927, signováno zezadu Foltýn spolu s přípisem s určením.
vydraženo za: 4 680 000 CZK
SCHIKANEDER Jakub
NA KAMPĚ (MILENCI)
Olej na plátně, 100 x 140 cm, rámováno, signováno vpravo dole JSchikaneder. Opatřeno odborným posudkem prof. PhDr. Tomáše Vlčka.
vydraženo za: 7 200 000 CZK
MEDEK Mikuláš
POKUS O PORTRÉT WERNERA VON BRAUNA
Olej a email na plátně, 120 x 80 cm, rámováno, datace 1969.
vydraženo za: 3 000 000 CZK
FILLA Emil
SEDÍCÍ DÍVKA
Olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, datace 1934, signováno vpravo nahoře Emil Filla 34. Zezadu opatřeno nápisem Frant. Venera Brno XV Gajdošova 47, F 292.
vydraženo za: 8 200 000 CZK