Olej na plátně, 75,5 x 75,5 cm, rámováno, datace 1925, signováno vpravo dole K. Holan 25. Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař. Vystaveno: Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2011, str. 61, zezadu výstavní štítek a razítko.