Olej na plátně, 45,5 x 61,5 cm, rámováno, datace – 50. léta 20. st., signováno vpravo dole O. Kubín.Vystaveno a publikováno:O. Coubine, Otakar Kubín, Výstava k 75. narozeninám, Dům umění Brno, 1958, č. kat. 220.