Olej na plátně, 54 x 68 cm, rámováno, datace – okolo 1926, signováno vpravo dole Old. Koníček, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením, zezadu na plátně opatřeno číslem soupisu díla autora 1503. Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař. Vystaveno: Galerie Dra. Feigla, 1937, kat. č. 43.