Olej na plátně, 47,5 x 62 cm, rámováno, datace 1925, signováno vlevo dole J. Grus 1925, zezadu na blindrámu opatřeno autorským přípisem. Vystaveno: Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu 4.9 - 1.11., Praha, 2015. Publikováno: Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského Hradu, Praha, 2015, s. 602.