Olej na plátně, 96,5 x 116 cm, rámováno, datace 1927, signováno vlevo dole 1927 DANĚK – SEDLÁČEK. Vystaveno: Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu 4.9 - 1.11., Praha, 2015. Publikováno: Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského Hradu, Praha, 2011, s. 520.