Tuš a tužka na papíře, 19,5 x 12,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1923, signováno vpravo dole R. Růžička 1923.Provenience:Restituce z NG v Praze č. 5689, Waldesova obrazárna č. 1927.