Tuš na papíře, 32 x 25,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1969, signováno vpravo dole Z. Burian.Reprodukováno:Ilustrace z Fedosejev Grigorij, Zloduch, Lidové nakladatelství, první vydání, 1969.