Položka je dražena pro jiného dražitele.
Uhel a běloba na papíře, 24 x 26,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1937, signováno vlevo dole Z. Burian.Reprodukováno:Ilustrace z Goll Georg, Dakota v ohni, Nakladatelství Toužimský & Moravec, první vydání, 1937.