Položka je dražena pro jiného dražitele.
Tuš na papíře, 26 x 19 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1970, signováno vpravo dole Z. Burian,Reprodukováno:Ilustrace z František Flos, Strýcův odkaz, první vydání, edice Karavana, r.1970.