Položka je dražena pro jiného dražitele.
Kvaš na kartonu, 36 x 27,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1935. signováno vlevo dole Z. Burian.Reprodukováno:Ilustrace z Šebesta Pavel, V tropických pralesích, Nakladatelství Česká grafická Unie, první vydání, 1935.