Kvaš na kartonu, 20,5 x 26,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Jos. Navrátil. Vystaveno: Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes 5.4. - 27.5., Praha, 2012. Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu, 4.9 - 1.11., Praha, 2015. Publikováno: Klasikové 19. století, S.V.U. Mánes, Praha, 2012, s. 22. Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 122