Olej na plátně, 77,5 x 59 cm, rámováno, datace 1930, signováno vpravo nahoře Ságner, zezadu na blindrámu opatřeno štítkem Krajská galerie Hradec Králové.Vystaveno:Obecní dům, Praha, 1931.Pošova galerie, Praha, 1943.Orlická galerie, Rychnov nad Kněžnou, 1978.Krajská galerie Hradec Králové, 1976.