Olej na plátně, 48 x 59 cm, rámováno, zezadu na blindrámu opatřeno razítkem ateliéru Karla Holana.Opatřeno certifikátem o autenticitě a provenienci z ateliéru Karla Holana.Publikováno:Jiří Šmíd, Karel Holan, Praha, 1984, s. 10.