034 | ŠEDÝ DEN – MOTIV U CÍTOVA POD ŘÍPEM
HOLUB Josef (1870 - 1957)
- vyvolávací cena: 24 000 CZK
Olej na lepence, 29 x 37 cm, rámováno, datace 1933, signováno vlevo dole J. HOLUB 1933., zezadu na lepence štítek s autorským přípisem s určením a autorským potvrzením pravosti díla.