Olej na plátně adjustovaném na lepence, 26,5 x 34 cm, rámováno, signováno vpravo dole Karel Špillar. Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař. Vystaveno: Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu 4.9 - 1. 11. Praha, 2015. Publikováno: Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 541.