Položka je dražena pro jiného dražitele.
Olej na lepence, 48 x 70 cm, rámováno, datace – po 1940, pod sklem, signováno vlevo dole Jos. Procházka.Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.