Olej na sololitové desce, 33,5 x 98 cm, rámováno, pod sklem, signováno vlevo dole F. Emler. Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař. Vystaveno: Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011. Publikováno: Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011, s. 80.