Položka je dražena pro jiného dražitele.
Kvaš na papíře, 38 x 30,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1936, signováno vlevo dole Z. Burian.Reprodukováno:Ilustrace z Hives Frank, V zemi kouzla Džu-Džu, Nakladatelství Česká grafická Unie, první vydání, 1936.