Kvaš na papíře, 35 x 27,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1930, signováno vpravo dole Z. Burian. Reprodukováno: Ilustrace z Burnham Frederik Rrussell, Skautem ve dvou zemědílech II., Nakladatelství Česká grafická Unie, první vydání, 1930.