Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 44 x 33 cm, rámováno, datace 1926, signováno vpravo nahoře H 26 V., zezadu na kartonu opatřeno výstavním razítkem Mánes 1932. Vystaveno: Josef Hubáček: posmrtná výstava, SVU Mánes, Praha 1932. Provenience: Z pozůstalosti autora.