Olej na plátně, 60 x 105 cm, rámováno, signováno vpravo dole FAMÍRA, zezadu na plátně opatřeno štítkem: Majetek Galerie hl. m. Prahy, čís. evid. D – 35.Provenience:Restituce z GHMP.