Olej na plátně, 81 x 69 cm, rámováno, datace 1924, signováno vpravo uprostřed KAREL MINÁŘ 24. Vystaveno: Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2013. Publikováno: Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, S.V.U. Mánes, Praha, 2013, s. 154/155.