Olej na plátně, 80 x 70 cm, rámováno, datace 1940, signováno vpravo dole K. Souček 40.Opatřeno expertizou PhDr. N. Řehákové.Vystaveno:Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2013.