Olej na lepence, 50 x 70 cm, rámováno, datace 1960, signováno vpravo dole ČESTMÍR HLAVINKA 60, zezadu opatřeno štítkem a razítkem ČFVU s přípisem s určením, zezadu opatřeno číslem 1671,Vystaveno:Dialogy v obrazech, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 4. 4. – 30. 4., Praha, 2014.Publikováno:Dialogy v obrazech, Galerie Diamant, S.V.U. Mánes, Praha, 2014, s. 155.