Položka je dražena pro jiného dražitele.
Kvaš na papíře, 23 x 18,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Z. Burian.Reprodukováno:Ilustrace z Gredsted Torry, Zpívající šíp, nakladatelství Toužimský & Moravec, první vydání, 1935.